Ta strona używa COOKIES!

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Mam na imię Ida, mam 26 lat. Jestem seksoholiczką.

Masturbację odkryłam bardzo wcześnie, mając 10 lat. Najpierw to była zwykła dziecięca ciekawość, ale szybko stała się moim nałogiem i sposobem na radzenie sobie z trudnymi emocjami. Rodzina, w której się wychowałam, jest dysfunkcyjna. Jako pierwsza staram się wyłamać z toksycznych układów, chorych schematów i zachowań.

Moja historia Marek

Masturbracje odkryłem bardzo dawno Wydaje mi się że już jako 7 latek zaczałem rozładowywać w ten sposób napięcie To był mój „przyjaciel”. Ciągle przy mnie. Tabletka na wszystko – stres,lęk, napięcie ,samotnośc,wstyd,złość.

Moja historia Marcin

Alkohol pierwszy raz spróbowałem w rodzinnym domu. Większość mojej rodziny to alkoholicy, Nie pamiętam co mną kierowało ciekawość czy chęć bycia dorosłym, miałem wówczas około 12-tu lat. Po popijawie moich rodziców, kiedy wszyscy upojeni alkoholem usnęli – wlałem do swojej szklanki wódkę i uzupełniłem herbatą, byłem bardzo podekscytowany tym co robię.

Basia, lat 38, uzależniona od seksu i chorej miłości.

Mam dwie córki i od 19 lat jestem mężatką. Uczestniczę w terapii od grudnia 2007 roku. Byłam ofiarą wykorzystania seksualnego oraz przemocy domowej. Moi rodzice są uzależnieni od nikotyny. Mój dom rodzinny był dysfunkcyjny.